Biegam w terenie
Obozy biegowe

Wszystkich biegaczy, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się od samych mistrzów nowych, przydatnych umiejętności biegowych chcielibyśmy zaprosić na nasze obozy biegowe w Górach Stołowych.

Nasze obozy to:

  • pierwsze w kraju obozy przygotowujące do biegów górskich i ultra
  • jedyne obozy w tak urokliwym i pięknym miejscu dającym możliwość różnorodnego treningu (również po trasach Maratonu Gór Stołowych)
  • jedyne obozy prowadzone przez trenerów będących ciągle w czołówce większości zawodów w kraju i na świecie
  • możliwość indywidualnej konsultacji z trenerami
  • dostosowanie programu do umiejętności uczestników

Obozy będą prowadzone w dwóch formułach: krótkich obozów weekendowych oraz dłuższych obozów 10-cio dniowych.

Cykl obozów weekendowych będzie obejmował najważniejsze zagadnienia kompleksowo przygotowujące zawodników do biegów górskich i ultra. Stanowić on będzie zamkniętą całość, jednak będzie też można uczestniczyć tylko w wybranych modułach.

Obozy 10 dniowe będą stanowiły kompendium całej wiedzy i będą obejmowały tematyką te same moduły, co cały cykl obozów weekendowych.Obozy 10-dnioweTo obozy dla zorientowanych na sukces zawodników. Ciągłość sprawia, że efekty treningowe są dużo lepsze i bardziej widoczne niż w przypadku weekendowego pobytu.
Obozy weekendoweObozy weekendowe to propozycja dla tych, którzy nie mogą wygospodarować większego urlopu "naraz". Plusem jednak takich obozów jest omówienie z trenerami swoich założeń treningowych i ewentualnie wykonanie korekt swojego planu.